x

Vylepšete si ovládání hlasitosti ve Windows 10. EarTrumpet ji nastaví pro každou aplikaci zvlášť

7.  12.  2017 | Vladislav Kluska | 13

Běžné ovládání hlasitosti ve Windows 10 nenabízí příliš možností a ovládání hlasitosti jednotlivých programů je ukryto v kontextové nabídce. Vše umí vyřešit jednoduchá aplikace EarTrumpet, kterou si můžete zdarma stáhnout z Microsoft Store.

Affinity Photo a Designer nově najdete v Microsoft Store. Jsou levnější než na webu Affinity Photo a Designer nově najdete v Microsoft Store. Jsou levnější než na webu

Aplikace sama o sobě nemá žádné nastavení a po spuštění se usídlí na hlavním panelu mezi ostatními ikonami programů. Samotná ikona přitom vypadá jako běžný systémový prvek a po rozkliknutí vám umožní ovládat hlasitost pro každou spuštěnou aplikaci, která vydává zvuk.

Snímek obrazovky (80).pngSnímek obrazovky (81).png
EarTrumpet se ovládá jako běžné nastavení hlasitosti z hlavního panelu a umožňuje jednoduše nastavit různé úrovně pro konkrétní programy. • Běžné ovládání z Windows je poněkud strohé.

Jediná škoda je, že aplikace prozatím není převlečená do Fluent Designu a tak místo acrylic efektu je použita obyčejná průhlednost.

Zdrojové kódy aplikace jsou k dispozici na GitHubu. EarTrumpet můžete stahovat z Microsoft Store.

Další článek »

Diskuze
13 příspěvků
Témata článku: Software, Microsoft, Windows, Windows 10, Fluent Design, Tipy, Microsoft Store, GitHub, Běžné nastavení, Jednotlivý program, Jednoduchá aplikace, Běžné ovládání, Jediná škoda, Ovládání, Aplikace, Hlasitost, Zdrojový kód, Kontextová nabídka, Hlavní panel
Sdílet článek
Další mobilní weby