x

Spotify pro studenty už je i v Česku, neomezený poslech vyjde jen na 80 Kč

19.  4.  2017 | David Polesný | 37
Spotify pro studenty už je i v Česku, neomezený poslech vyjde jen na 80 Kč

Hudební služba Spotify rozšířila do dalších zemí včetně Česka svou nabídku určenou pro studenty – zvýhodněné předplatné služby Premium za 2,99 eur, tedy cca 80 korun měsíčně. Běžná cena předplatného je přitom za dvojnásobek.

Spotify začne omezovat účty zdarma, vybraná hudba bude jen pro předplatitele Spotify začne omezovat účty zdarma, vybraná hudba bude jen pro předplatitele

Aby studenti mohli nabídky využít, musí své studentství prokázat. „Pro aktivaci této Nabídky musíte poskytnout informace dostatečné k ověření, zda jste student splňující podmínky jako například jméno, platnou vzdělávací instituci, e-mailovou adresu, datum narození nebo další dokumenty použité k ověření,“ uvádí Spotify v podmínkách služby. Co konkrétně to obnáší si můžete vyzkoušet při registraci služby.

Po ověření můžete studentskou slevu využívat 12 měsíců. Pokud i nadále zůstanete studenty, musíte projít procesem ověření znovu a poté si můžete dalších 12 měsíců užívat poloviční ceny. A takto až třikrát po sobě, maximálně tedy tři roky.

Pokud jste studentem a aktuálně již Spotify Premium využíváte, můžete přejít na studentskou cenu. Po registraci a ověření se vám automaticky sníží.

Jste jen „jakohifista“, nebo bezztrátovou kvalitu hudby opravdu poznáte? Zkuste tento test Jste jen „jakohifista“, nebo bezztrátovou kvalitu hudby opravdu poznáte? Zkuste tento test

V rámci předplatného Premium máte možnost neomezeného poslechu jakékoli hudby z databáze Spotify v počítači i mobilu, možnost stahování pro offline poslech nebo využívat nahrávek s vysokou kvalitou zvuku. Samozřejmostí je eliminace reklamy.

Spotify je jinak možné využívat i v bezplatném módu zvaném Free, kdy ale funguje víceméně jako rádio. Náhodně se přehrávají skladby zvoleného žánru, jsou omezené možnosti přeskakování a mezi skladbami občas zazní reklama. Oblíbeným řešením placeného účtu je rodinné předplatné za 8,99 eur. Umožní totiž nezávislé zapojení až šesti účtů.

Další článek »

Diskuze
37 příspěvků
Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Spotify, Reklama, Omezená možnost, Oblíbené řešení, Studentská cena, Poloviční cena, Placený účet, Skladba, Vysoká kvalita, Studenti, Offline poslech, Poslech, Běžná cena, Česká republika, Euro, Předplatné premium, Rodinné předplatné, Ověření, Neomezený poslech, Hudební služba, Registrace, Poslech hudby, Zvýhodněné předplatné, Předplatné
Sdílet článek
Další mobilní weby