Seznam se chlubí: Surfaři houfně přecházejí na náš prohlížeč

17.  7.  2017 | Jakub Čížek | 27

Seznam se na počátku letních prázdnin pochlubil, jak se daří jeho vlastnímu prohlížeči. Ten je dnes k dispozici jak pro desktop, tak pro Android, iOS i mobilní Windows. A právě na mobilu se mu daří obzvláště, podle interních čísel Seznamu v něm totiž surfuje na 400 tisíc unikátních uživatelů. Desktopovou verzi používá asi 70 tisíc unikátních surfařů.

Ne, Seznam.cz nerozdává iPhony 7. Nenechte se nachytat falešnou soutěží Ne, Seznam.cz nerozdává iPhony 7. Nenechte se nachytat falešnou soutěží

Aktuální verze se dočkala hromady vylepšení. Seznam slibuje až dvojnásobné zrychlení díky mnoha vnitřním optimalizacím a také vyšší bezpečnost. Firma totiž spolupracuje s Raiffeisenbank, Fio a Air Bank, a pokud se na českém internetu objeví phishingová kampaň, která se vydává za některou z těchto bank, Seznam se o tom rychle dozví a zobrazí ve svém prohlížeči varování.

758322453
Seznam úspěšně učí návštěvníky své homepage používat jeho prohlížeč

V prohlížeči je zároveň integrovaný portál Seznamu, který se tak zobrazuje mnohem rychleji, a také pomocník Krasty, který se v různých situacích nabídne asistenci. Zejména při překladu stránky z cizího jazyka (aktuálně podporuje angličtinu a němčinu, v přípravě jsou ale i další jazyky), anebo při vyhledáván zboží, ke kterým dohledá třeba recenze na webu.

Podívejte se, jak vypadá mobilní prohlížeč od Seznamu:

U webových článků z české politiky se pak Krasty díky spolupráci s Demagog.cz pokusí odhalit, jestli politik říká pravdu.

Další článek »

Diskuze
27 příspěvků
Témata článku: Software, Seznam.cz, Web, Windows, Prohlížeče, Android, Desktopová verze, Mobilní prohlížeč, Vnitřní optimalizace, UTM, Dvojnásobné zrychlení, Air Bank, Český internet, Unikátní uživatel, Raiffeisen, Jazyk, Cizí jazyk, Mobilní Windows, Raiffeisenbank, Letní prázdniny, Krasty, Fio, Banka, Demagog, Interní číslo
Sdílet článek
Další mobilní weby