x

Původní Starcraft: Brood War je nyní zdarma. Konec práce! Jde se pařit

19.  4.  2017 | Jakub Čížek | 19

  • Legendární hra Starcraft je nyní k dispozici zdarma
  • Chystá se i nová remasterovaná verze s hezčí grafikou

Blizzard hodlá letos v létě představit remasterovanou verzi své legendární real-time strategie Starcraft. Dočká se jak kvalitního ozvučení, tak především nové grafiky ve 4K, která nahradí původní z přelomu století. Samotná hra se však nezmění.

V létě mnozí z nás nedorazí do práce. Dočkáme se remasterovaného Starcraftu ve 4K V létě mnozí z nás nedorazí do práce. Dočkáme se remasterovaného Starcraftu ve 4K

Při této příležitosti dnes zároveň Blizzard uvolnil zdarma původní Starcraft a jeho první rozšíření StarCraft: Brood War pro Windows a Mac, které můžete stáhnout z této adresy (instalace zabere asi 1,5 GB).

Stracraft společně se strategiemi jako Red Alert definoval na přelomu století celý žánr RTS a na dlouhé roky se stal v podstatě standardem i v progamingu. Nyní tedy můžeme zavzpomínat na dlouhé noci před monitorem s několika pixely na obrazovce, které vzdáleně připomínají postavičky.

Další článek »

Diskuze
19 příspěvků
Témata článku: Software, Historie, Windows, Hry, Blizzard, Dlouhý rok, Starcraft 2, Mac, Rema, Grafika, Kvalitní ozvučení, Konec, Původ, RTS, Přelom století, Nová grafika, Práce, Red Alert, Starcraft, Legendární hra
Sdílet článek
Další mobilní weby