Přes WhatsApp nyní díky aktualizaci pošlete jakýkoliv druh souboru

16.  7.  2017 | Daniel Pánek | 6

Nejnovější verze mobilní aplikace WhatsApp pro Android a iOS přidává velmi praktickou funkci. Svým kontaktům nyní budete moci odeslat jakýkoliv druh souboru, což funguje i ve webové verzi této platformy.

Skype dostane kompletně nový design. Přiblíží se WhatsApp a Snapchatu a bude nechutně barevný Skype dostane kompletně nový design. Přiblíží se WhatsApp a Snapchatu a bude nechutně barevný

Můžete tedy posílat obrázky, MP3 skladby, APK soubory rozličných aplikací a celou řadu dalších souborů, což jistě potěší nejednoho uživatele. Nově budete moci také vybrat konkrétní obrázky a videa přímo z obrazovky fotoaparátu díky přidané funkci mini náhledů.

Screenshot_2017-07-14-10-41-59-571_com.whatsapp.png
Vybírat fotografie a videa můžete díky novým náhledům přímo z fotoaparátu

WhatsApp se poslední dobou opravdu snaží a přináší jednu skvělou funkci za druhou. Před několika týdny jsme se například dočkali seskupování fotografií a alb, statusů ve stylu příběhů z Instagramu a videohovorů.

Další článek »

Diskuze
6 příspěvků
Témata článku: Software, Web, Internet, Sociální sítě, Mobilní aplikace, Android, Instagram, WhatsApp, iOS, Aktualizace, Webová verze, Obrázek, Poslední doba, Praktická funkce, Nejnovější verze, Náhled, Soubor, Aplikace, Celá řada, Nový náhled, Fotoaparát, APK, Druh, Funkce, Akt
Sdílet článek
Další mobilní weby