» Poradna » Ostatní

Známý zvukový efekt

Dobrý den, určitě jste taky zaznamenali, takový ten podivní zvuk, který se vyskytuje až podezřele často ve filmech. většinou se používý když někdo odlítne, umře, takový ten zvukový efekt, u kterého si řeknete, že tam vůbec nesedí, určitě víte o čem mluvím? nevíte proč to tak je, čiste ze zvědavosti.

Odpovědi na otázku

Nahlášeno pro debilitu tazatele, plete si PC poradnu s věštírnou nebo filmovou plkármou...

Vladimir si stastny clovek, ked mas len taketo starosti.Az Ti zavidim.