» Poradna » Ostatní

Výzkum o českých říkadlech a rozpočítadlech

Dobrý den, snažím se sbírat data o nejoblíbenějších českých říkadlech a rozpočítadlech pro bakalářskou práci. Jsem rád za každou respondentku/každého respondenta. Pokud by si někdo našel čas, nebo chtěl udělat dobrý skutek, dotazník je dostupný na: http://www.survio.com/survey/d/X2X6B4X5T8T8R4U1N Moc děkuji a přeji příjemný den :)

Odpovědi na otázku

To je úroveň dnešních studentů, místo snažení o sehnání respondentů prásk to na internet, ještě k tomu do IT poradny, a potom jenom shrábnout výsledky. Kam ten svět spěje.

Tohle opravdu myslíš vážně? Už uzavíráme sázky, za jak dlouho ti to smažou. I tobě přeji příjemný den.

A já myslel že to bude nějaká vybíračka a nebo označovačka. A ty to máš jako doplňovačku, tak na to ti kašlu, tam to vypisovat nebudu.