» Poradna » Notebooky

Vypínajíci se notebook

Ahoj, poslední dobou když po chvilce používání zmáčku notebook na levé straně (okolo kláves Shift, Fn, CapsLock) tak se vypne. Začalo to nedávno, dřív problémy nebyly. Můj notebook je Lenovo ThinkPad x61. Dneska jsem ho rozebíral, abych zjistil co se děje, ale nic jsem nenašel

Odpovědi na otázku

Tvz studený spoj nebo zkrat. Tedy věc která nemusí být pouhým okem vidět.Preventivně můžete reset BIOSu, reinstalace OS a tím jste tak zkoncilOn deset let starý notebook má nárok na to že už by nemusel fungovat vůbec.