» Poradna » Ostatní

TV k Xbox One X

Ahoj, jakou TV (55") doporucite k Xbox One X?

Odpovědi na otázku

Určitě nějakou s kvalitním 4K panelem a kvalitním HDR procesorem, třeba HDR10, to znamená i 10bit panel, který XOX v pohodě nakrmí, vyhnout se blbostem jako HDR+ atp.Ze stránek MS:Televize musí podporovat profil médií HDR10:· Barevný prostor nebo škála BT2020· High Dynamic Range (ST2084)Někteří výrobci televizorů ho mohou pojmenovat jinak. Například HDR Premium nebo Ultra HD Premium.https://support.xbox.com/cs-CZ/xbox-one/console/4k...

A to je super když pak zjistí, že hra běží nativně 900p při 30fps že ?

XOX renderuje třeba AC:O v 2160p, to už na 4K upscale jde, navíc TV není pasivní jako monitor. Samozřejmě to nebude tak dokonalé jako 4K@60FPS na PC. Ale chce to vidět na živo a porovnat.

Ideálně novou a takovou která se Vám líbí a takovou na kterou Vy máte.

No to je teda řada)