Zadejte své jméno, případně e-mail. Nebo se přihlaste.

Pište vždy jednoznačné titulky, nikoli pomozte, dotaz a jiné nicneříkající texty. Nepoužívejte žádné zvýrazňování – velká písmena, hvězdičky atd. Dotazy porušující pravidla mohou být odstraněny.

Odeslat dotaz

Pravidla pokládání dotazů do poradny

Před položením dotazu do Poradny prosím použijte funkci vyhledávání. Je totiž velmi pravděpodobné, že na stejnou otázku už někdo odpověděl.

Volte správný a výstižný titulek. Podle něj se ostatní rozhodují, jestli na váš příspěvek klepnou. Výslovně upozorňujeme, že v Poradně nejsou povoleny obecné a nicneříkající titulky typu Pomozte, Problém, Kdo poradí atd.

Do titulku vždy přesně popište, čeho se dotaz týká. Nepoužívejte také nevhodné zvýrazňování titulků: opakované vykřičníky, otazníky nebo jiné znaky. Příspěvky s titulky porušující tato pravidla budou buď upraveny nebo rovnou smazány.

Dotaz vždy zařaďte do správné kategorie.

Redakce Živě.cz si vyhrazuje právo bez upozornění smazat otázky nebo příspěvky v diskuzi, které obsahují vulgární výrazy, urážky nebo reklamu. Rovněž mohou být smazány příspěvky mimo téma aktuální diskuse nebo dotazy, které se netýkají tématu, jemuž se tento web věnuje.

Při zadání e-mailové adresy nebo po přihlášení vám odpovědi pošleme také e-mailem. Odběr budete moci kdykoli odhlásit.