» Poradna » Mobily

Propojeni Arris s LCD tv - černobílý obraz

Zdravím, při propojeni set top boxu Arris s televizi LG LCD model RZ32LZ50 pomoci jacku mi vyskakuje jen cernobily obraz :/, cim to je? Jak by to slo opravit?

Odpovědi na otázku

Ta TV nemá HDMI? Proč to nesmyslně připojuješ analogově.

No protoze nema HDMI

Aha, no to je dost podobný přístroj. Každopádně pokud při analogovém propojení jede obraz ČB, tak je to většinou rozdílně nastavenými TV normami v obou přístrojích. Tedy v set top boxu nastaveno NTSC a v TV PAL nebo naopak. Je potřeba a v obou přístrojích nastavit PAL.

Teď otázka jak to nastavit v TV a v STB, protože nikde v nastavení jsem nenašla možnost výběru. V tv jsem zkusila všechny možnosti AV, AV2 atd... ale chytá mi to jen přes tzv. compoment. V STB se s tím taky nedá nijak hýbat, jsou tam jen varianty nastavení pro hdmi vstup

Stačí nastavit to v jednom ze zařízení. V tom STB by to mělo být určitě, v TV může být, ale nemusí. K STB mrkni do návodu.

Nic jsem nenasla...navod k stb je tady https://www.google.cz/url

Nějak tam v tv HDMI nevidím. Propojit na STB do AV jack zdířky a v tv SCART (velký 21 pin konektor).

A co dvi a hdmi kabel?

Ta TV je slušný exot. Jen, kdo by měl zájem podumat, tak servismanual je tady:https://www.manualslib.com/manual/894493/Lg-Rz-32lz5...

:D akorát je starší, bez hdmi vstupu..snad existuje nějaká alternativa?

Podobné TV mívají na boku nebo na čele vstup pro kameru kde je žlutý jack.Použij ho!