» Poradna » Web a internet

Prohlížeč Firefox seká

Dobrý den chtěl bych se zeptat Firefox seká YouTube videa Google Chrome opera neseká Děkuji za odpověď Vojtíšek

Odpovědi na otázku

Co mám dělat když YouTube poslouchám písničky tak seká. Chvíli hraje písnička zastavit za bezuči pak hraje. Dál. Během písničky zastavit i 2x. Prosím poraďte mi co s tím dělat. Děkuji Miroslav Vojtíšek

Otevri Firefox stisni F10, vlez do nabidky Help/Pomoc a tam vlez do polozky TroubleShoot/Potizovy mod a aktivuj (docasne to vypne doplnky ...)Zkus to Youtube v tom modu pustit jestli se to zlepsi?

Začni tím, že budeš psát česky. Co znamená "Chvíli hraje písnička zastavit za bezuči pak hraje. Dál. Během písničky zastavit i 2x." To ti překládal google?