» Poradna » Mobily

Problém s Whatsapp dual app

Dobrý den, měl bych prosbu ohledně Whatsapp dual App. Mám telefon, dvě simkarty. Ve starém telefonu aplikace fungovala perfektně ale ted mám týden nový telefon a mám jeden problém. Při první simkartě (hlavní aplikace Whatsapp) vše funguje ale u druhé simkarty (duální aplikace) Chat funguje ale nelze odesílat ani přijímat media. Už jsem zkusil všechno, včetně vrácní telefonu do továrního nastavení, ale bez úspěchu. Obě aplikace jsou nastaveny úplně stejně. Netušíte co je špatně? Moc děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Tak zkus nějakou aplikaci třeba tuto https://play.google.com/store/apps/details

1. jaký je to telefon2. jaká verze OS Android ?3. Máte správně nastavená / povolená oprávnění aplikace ?P.S. na mém Huawei P10 s Androidem 9.1 (original EMUI) funguje Whatsapp v duálním režimu bez problému.

Stiahni si WhatsApp business. Je to zdarma a funguje uplne separatne. Pouzivam uz asi 2 roky na dual sim telefone bez problemov.

Díky za radu, zkusil jsem a už to maká. Moc děkuji.Jaký je rozdíl mezi klasickým Whatsapp a Business? Je taky zadarmo? Abych nebyl překvapený.

Je to zadarmo a primarne by mal sluzit ku komunikacii medzi tebou a tvojimi zakaznikmi (preto business). Ale nenasiel som nejake obmedzenia.