Nova grafika

Dobry den,Vybiram si novou GK pro chci znat vase nazory.Podminkou je, ze to musi byt AMD.Vyuziti: battlefield 4, zaklimac 3 (na plne detaily)Cenovy strop: 4000Bude spolupracovat s: FX8300 a 8g RAMDekuji

Odpovědi na otázku

Co tě vede k tomu, že chceš AMD?

nvidia mi nesedi

Pak máte prakticky jedinou možnost. Právě vycházející RX 560. Momentálně ji zařazují do obchodů. Pár jich lze najít na Alze. CZC zatím asi ještě nezařadilo.

No tak na zo zapomeň... Nejlevnější grafiky ktera je ok je Rx570/470 a stoji 5000 nic jineho nebrat....

Tak nejak, cokoliv slabsiho je uz o kompromisech - znatelne osekane detaily, nebo 30 fps (a pro W3 se alespon 60 opravdu hodi).