» Poradna » Notebooky

Nejede mi internetový kabel

Dobrý den, nějak mi nejede internetový kabel... dřív jel... akorát jsem se díval do BIOSu ,protože jsem si chtěl přetaktovat Procesor... a jak jsem zapl PC tak jsem zkoušel změnit výkon (systém/upřesnit nastavení systému/upřesnit/výkon,nastavení/upřesnit/změnit... a dát si tam doporučenou velikost...) a pak mi nejel kabel... (možná to tím není, a možná už to nefunguvalo dřív) snažil jsem si aktualizovat systém.. NIC, pak jsem zkoušel nainstalovat nejnovější aktualizace a pak že mám nejnovější... (přes Driver Booster 4) a nic...kdyžtak řeknu jestli jsem to vyřešil... budu rád i za tu největší pitomou odpověď...

Odpovědi na otázku

Co je: "internetový kabel"?"...(přes Driver Booster 4)..." Tak takto vypadá výsledek činnosti diletanta.1. Servis.2. Někoho znalého, pokud se v okolí vůbec najde někdo aspoň s minimálními uživatelskými znalostmi.

A druhý konec kabelu je zapojený kam?Pokud do routeru, rozsvítí se na routeru/počítači po připojení kabelu nějaká kontrolka?Jiný počítač na tom samém kabelu funguje?Jinak souhlas, nějaká trochu znalá osoba, která se vyzná ve výpise ipconfig /all, příkazu pung na výchozí bránu a tak podobně by se šikla.

Zkusil jsem napsat pung a von mně odpověděl, že su vůl!(já vím: překlep, ale neodolal jsem)

co je špatného na driver boosteru? zrychlilo mi to PC a to rychle a zdarma... a navíc jsem to už vyřešil... v biosu jsem dal jen restore defaults.... něco mi tam blokovalo Realtek driver :DD i tak dík za pomoc...

To je pěkná blbost. 1) driver booster neslouží ke zrychlení PC a 2) je to jen balast, který ti akorát rozjebe systém. Pak se nediv, že ti něco nefunguje...

já si ten problém zavinil něčím jiným.... jenže ty asi neumíš číst...

Buď rád, že ti kabel nikam "nejezdí", aspoň nemusíš každou chvíli kupovat nový. Kromě toho celého tvého nesmyslného povídání, když už jsi teda v Poradně, nechtěl by ses třeba i na něco zeptat?

Lidi, díky za pomoc ale už jsem to vyřešil :DDD stačilo v BIOSu dát: restore deafults :DDD

Ne, stacilo sa v BIOSe nehrabat.