» Poradna » Mobily

Nefungují žádná hardwarová tlačítka

Dobrý den,chci se zeptat, jestli existuje nějaká možnost, jak zapnout mobil ( Sony Xperia Z5 premium) pokud mu nefungují ŽÁDNÁ hardwarová tlačítka...? Evidentně je špatný flex na kterém jsou všechny napojeny. Používal jsem telefon asi 2 týdny, pořád jsem byl líný odvézt ho do servisu (je v záruce), našel jsem si programy a způsob jak jej oživit, restartovat a používat i bez nich, ovšem až do doby, kdy jsem si jej v autě nepohlídal, totálně se vybil a tím pádem vypnul...Na kabel reaguje, začne se nabíjet, k PC ho ale přes PC companion nepřipojím - nevidí ho. I když se ozve zvuk připojení přes USB, tím to končí...

Odpovědi na otázku

servis

Některé mobily se zapnou po připojení nabíječky. Pokud to tvůj mobil nedělá, tak nevím jak by sis to bez tlačítek představoval. Prostě musíš do servisu.

"Soníku soníku, zapni se!" A sakra, nás v dětství učili, že se Sezamem to funguje

No jo, ale to je pokyn pro otevření, ne pro zapnutí :)

Tak člověk musí být kreativní, a upravit si to dle potřeby