Na co nahrát rozhovor ?

Zdravím. Včera jsem si objednal diktafon z czcčka. Bohužel pravděpodobně objednávka dnes nepříjde a zítra už potřebuji nahrát rozhovor. Mám doma docela dobrý mikrofon ale můj mobil ten defaultní konektor od mikrofonu nepodporuje. Máte nějaký tip na co by se dalo nahrát ten mp3 záznam přes mikrofon ? Popřípadě jestli lepší mobily už jack na mikrofon podporují ?

Odpovědi na otázku

Ne, mobily externí mikrofony nepodporují, pokud nepočítám handsfree, které ovšem jde využít jen pro telefonování. A jinak nevím, k čemu jinému bys mikrofon připojil, než k záznamníku nebo mixážnímu pultu.

Notebook - mikrofonní vstup.

Desktop, laptop, tablet.A v neposledni rade ma kdekdo doma jeste nejaky ten kazetovy magnetofon. :o)

tel Sony Ericson K 750 i byl dobrý na nahrávání, do kapsičky saka či košile, mikrofonem nahoru, zvládl v mimohlučné zoně na vzdálenost až 8 metrů, nebo videokaera Sony v brašně či ruce, jenže to ne asi mp3