» Poradna » Notebooky

Mobil nejde připojit k PC

Dobrý den, když připojím mobil ( Lenovo p70) k počítači přes USB kabel, tak se mi na liště ukáže že je připojen, ale v počítači nejde ukázat obsah mobilu ( fotky , videa atd) vždy je stím problém, nehce se načíst obsah . Jde vidět že je to připojené ale nemůžu z počítače zjistit obsah mobilu, prostě nic. Není problém v počítači , zkoušeli jsme to na spoustu různých počítaču, je spíš problém v mobilu.Co můžu prosím dělat?

Odpovědi na otázku

Pokud jde o notebook,tak nepouzivej USB na leve straně,ale prave.Alespon na mem to,tak je.

No a v mobilu sis nastavil po pripojeji mobiku k pc rezim na sdikeni dat?

Taky jsem viděl, že to propojení může chtít ovladače. Pokud máš doma wifi (router), můžeš problém řešit i přes apk. Airdroid a z pc v mobilu řádit, jak je libo.

Připoj mobil do USB a stáhni si oznamovací lištu na mobilu a dej režim přenos dat nebo něco podobného. Evidentně tam máš režim jen na nabíjení mobilu.