» Poradna » Mobily

Ma mobilni telefon lenovo PHAB2(ZA190011CZ)šedy,Ukrajinsky jazyk?

Ma mobilni telefon lenovo PHAB2 (ZA 190011CZ) šedy, Ukrajinsky jazyk? CHci ho darovat ditěti na Ukrajinu. Děkuji.

Odpovědi na otázku

Najít mobilní telefon s nabídkou v Ukrajinském jazyce je dosti složité,vybraný telefon má dobré parametry ale Ukrajinský jazyk v něm s největší pravděpodobností předinstalovaný nebude.Možné řešení je zajít do servisu přes mobilní telefony a tam se poptat zdali by bylo možné do tohoto mobilního telefonu nahrát UK jazyk.

To bych neřekl, např . v Xperiích i různých Redmi Note všude ukrajinštinu vidím. Takže nejjednodušší bude, když se 'nedbal' osobně v prodejně přesvědčí nebo aspoň telefonicky požádá prodejce, až se v telefonu podívá do nabídky.

Já nerozumět řeč tvého kmene, nedbal. Prosím.

Пошук мобільних телефонів на українській мові досить складний, вибраний телефон має хороші параметри, але українська мова, швидше за все, не буде попередньо встановлена. Є можливість зайти на мобільний телефон і поцікавитися, чи можна його завантажити на цей мобільний телефон Англійська мова

Vidno že Ukrajinci jsou řečí naši bratři jako Slováci, jen nebýt té azbuky. Dokonce překladač přeložil tvůj text téměř bez chyb.