» Poradna » Programy

Konverzace

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, když smažu trvale instagram tak jestli se u všech komu jsem psal zprávy, vymazě naše konverzace nebo jestli kamarádům naše konverzace normalně zůstane. Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Zůstane, smaže se to jen na tvých zařízeních.

Dobre, ale jak me tam budou mit ulozenyho, kdyz smazu svuj ucet? Jako pod nickem, co jsem mel nez jsem ho smazal?

To nech ta netrapi, ostane to ako to je.

Takze tam zustane nick i s profilovou fotkou? :)

A víte že si někdo může udělat prinscreen? Takže pokud po něčem zametáte stopy tak máte smůlu, protože ta věc nikdy ani nebyla pod Vaší kontrolou.

V té konverzaci myslim.

Ikdyby ano co uděláte stím pokud někdo má kopii?

No to prave, ze asi nic.

Konverzace tam zůstane, zmizí jen profilová fotka a jméno, tuším místo něj bude napsáno "uživatel" nebo něco takového neutrálního. Kamarádka si kdysi zrušila profil na fb, ale konverzace zůstala. Nešlo samozřejmě v ní dál psát :)

To netusim prave. Myslite, ze by kopiroval cely obsah?

Jasně, vyfotit si obrazovku není nic těžkého. Navíc to, že se účet smaže a smazala by se s ním i konverzace u druhé strany, tak to neznamená, že to nebude v systému facebooku.

Jo ono je to prolinkovany jeste s fb jo?

Messenger patří Facebooku a je to samozřejmě propojené. I když v současnosti už není nutné mít účet na fb, Messenger může být navázaný na tel. číslo. Každopádně ať je to jak chce, tak ty nemůžeš docílit toho, aby zmizela konverzace že zařízení protistrany.

Jo tys psal o Instagramu? No smůla, ten taky patří Facebooku :)