» Poradna » Web a internet

Firefox: Uloženi url adres ze všech otevřených karet do souboru

Zdravím zdejší IT guru,požádal bych o radu, jak uložit url ze všech otevřených karet ve Firefoxu do souboru. Mám otevřeno dost oken, dělat to po jednom...??? snad to jde nějak jednoduše. Mám poslední verzi prohlížeče. Děkuji za konstruktivní radu.

Odpovědi na otázku

Nazdar, "konstruktivní" nádhero! Nevím jaká je momentálně poslední verze, ale jako normální člověk mám poslední verzi ESR. Takže přesunout kurzor na nějaký PANEL ==> pak vyvolat nabídku pravým tlačítkem myši ==> "Vybrat všechny panely" ==> "Přidat panely do záložek..." a pak si snad už "konstruktivně" poradíš, že?!Zrušit "výběr" lze výběrem jiného panelu.

Ahoj,pokud by ti stačil export panelů to *.html (z *.html se to pak dá i importovat), tak můžeš zkusit doplněk OneTab.