» Poradna » Počítačové sítě

Černé HTML5 video

Dobrý den, jsem u prarodičů a stěžují že jim na internetu nefungují některé videa, zvuk se přehrává ale video je černé. Dělá to je chrome, Firefox funguje normálně. Zjistil jsem namátkou že to dělá na Ivisilani a stream.cz ale na YouTube ne. V Chrome jsem respektoval nastavení, odinstalovat rozšíření nakonec přeinstalovat celý chrome ale dělá to pořád. Je to Win10 AMD šampon M120 2.10GHz 64BIT, 2Gb RAM, máte nápady?

Odpovědi na otázku

Zkusit zapnout/vypnout HW akceleraci (v nastavení CH).

1. krok - zkusím jiný prohlížeč, abych se ujistil, že to dělá Chrome. 2. zkusím ovladače grafiky a za 3. koupím prarodičům cokoli novějšího, protože prastarý Sempron s pouhými 2GB RAM a WIN10 musí být tedy zážitek.