x

Nintendo začíná přidávat konzoli Switch nové služby, mezi první patří Hulu

11.  11.  2017 | Daniel Pánek

Nintendo se snaží rozšířit seznam služeb a funkcí přenosné konzole Switch. Chce cílit především na hraní a multimediální obsah na cesty, což dává vzhledem k zaměření konzole smysl. S nejnovější aktualizací by měla do konzole dorazit nejen hrstka nových her, ale především streamovací aplikace Hulu.

10 důvodů, proč běžet do obchodu pro Nintendo Switch 10 důvodů, proč běžet do obchodu pro Nintendo Switch

Jedná se o první aplikaci svého druhu, která se na Switch dostává, a rozhodně jde o krok správným směrem. Na konzoli tím bude možné sledovat celou řadu televizních seriálů, filmů a dalšího multimediálního obsahu.

Nintendo čelí žalobě kvůli své konzoli Switch. Údajně okopírovalo její design Nintendo čelí žalobě kvůli své konzoli Switch. Údajně okopírovalo její design

Nintendo již dříve poznamenalo, že není proti dalším službám na své konzoli, jmenovitě třeba populární aplikaci Netflix. Prozatím se ale budeme muset spokojit s pomalým začátkem jménem Hulu a příslibem dalších inovací v blízké budoucnosti.

Další článek »

Diskuze
Přidat příspěvek do diskuze
Témata článku: Hardware, Software, Technologie, Hudba, filmy, seriály, Netflix, Hry, Herní konzole, Nintendo, Hula, Switch, Celá řada, Nejnovější aktualizace, Správný směr, Obsah, Populární aplikace, Streamovací aplikace, Nová služba, Nová hra, Konzole, První aplikace, Seznam služeb, Televizní seriál, Aplikace, Multimediální obsah, Blízká budoucnost
Sdílet článek
Další mobilní weby