x

Netflix připravuje seriál na námět hry Zaklínač

18.  5.  2017 | Martin Sabol | 16

Netflix při tvorbě nových seriálů nezpomaluje a nyní chystá i seriál na námět populární fantasy ságy Zaklínač (v angličtině známé pod názvem The Witcher). Na tvorbě seriálu se bude podílet i tvůrce příběhů o Zaklínači, spisovatel Andrzej Sapkowski. Na zprávu upozornil The Verge.

Nádherný Zaklínač 3: otevřený svět a kouzlo předlohy Nádherný Zaklínač 3: otevřený svět a kouzlo předlohy

„Jsem nadšený z toho, že se Netflix postará o adaptaci mých příběhů, přičemž zůstane věrný zdrojovým materiálům a tématům, na kterých jsem strávil psaním 30 let. Těším se na naše společné úsilí, kterým přivedeme různé postavy k životu,“ vyjádřil se Sapkowski v tiskové zprávě.

Samotný Sapkowski bude figurovat při tvorbě seriálu jako kreativní konzultant. Produkci budou mít na starosti Sean Daniel a Jason Brown, kteří mají na svědomí například sci-fi seriál The Expansa. Na tvorbě se budou podílet i Tomek Baginski a Jarek Sawk ze studia Platige Image, které vytvořilo CGI intro videa do her o Zaklínači.

Zaklínač 3: Divoký Hon – seriózní hra (recenze) Zaklínač 3: Divoký Hon – seriózní hra (recenze)

Více detailů o samotném díle zatím neznáme a stejně není známo ani datum vydání seriálu. Zjevné je však to, že by se měl držet knižních předloh. Kromě osmi knih o Zaklínači je na trhu i zdařilá herní trilogie, díky které se příběh stal masově populární po celém světě.

Další článek »

Diskuze
16 příspěvků
Témata článku: Hudba, filmy, seriály, Netflix, Námět, Celý svět, Příběh, Jason, Tvorba, The Witcher, Zaklínač, Fantasy, Společné úsilí, Nový seriál, Witcher, Knižní předloha, Witcher 3, Seriál, Hra, Sci-fi seriál, Spisovatel, TV seriál, Zdrojový materiál, The Verge, Konzultant
Sdílet článek
Další mobilní weby