Nahrávky HearMeOut ovládly internet, sociální síť se inspiruje Instagramem

17.  6.  2017 | Daniel Pánek | 3
Nahrávky HearMeOut ovládly internet, sociální síť se inspiruje Instagramem

Facebook je možná nejznámější sociální sítí na internetu, mnohem populárnějšími aplikacemi jsou však na mobilech především Twitter (textové zprávy) a Instagram (obrázky), kde je možné se rychle podělit o své zážitky a myšlenky, které jsou pak sdíleny a komentovány. Aplikace HearMeOut si razí zcela novou cestu - sdílení zvuků.

Instagram opět bere vychytávky Snapchatu. Zavede obličejové filtry Instagram opět bere vychytávky Snapchatu. Zavede obličejové filtry

Představte si takový Instagram, kde ale místo obrázků a fotografií sdílíte zvukové nahrávky. Ty mají pouze 42 vteřin, takže jde opravdu spíše o rychlé postřehy či myšlenky. Také zde můžete nahrát různorodé filtry, aby váš hlas zněl zajímavě, otagovat to a pak vypustit do světa. Aplikace má pěkně rychle rostoucí komunitu a právě uživatelé dělají z tohoto nápadu často skvělou zábavu na zkrácení dlouhé chvilky.

screen696x696 (1).jpegscreen696x696 (2).jpegscreen696x696 (3).jpegscreen696x696.jpegscreen696x696 (4).jpeg
Nastavte pozadí, nahrajte svých 40 vteřin slávy a sdílejte s komunitou

Aplikace také spolupracuje se SmartDeviceLinkConsortium, takže ji budete moci najít integrovanou do mnoha operačních systémů v automobilech Lexus, Subaru, Mazda a dalších.

HearMeOut můžete stahovat na AppStore a Google Play zcela zdarma.

Další článek »

Diskuze
3 příspěvky
Témata článku: Software, Web, Internet, Sociální sítě, Mobilní aplikace, Mobilní telefon, App Store, SoC, Mazda, Lexus, Subaru
Sdílet článek
Další mobilní weby