x

Microsoft vypustil do světa Face Swap, který vás promění třeba v nagelovaného dřevorubce

6.  6.  2017 | Jakub Čížek | 7

Play Store se rozšířil o další zbytečnou aplikaci, díky které sice na světě nezavládne mír a vy nebudete ani o píď schopnější, efektivnější a chytřejší, ale stojí za ní Microsoft, a tak si zaslouží zmínku.

Jmenuje se Face Swap a dělá přesně to, co má v názvu – pořídíte si vlastní selfie a sofistikovaný engine nalepí vaši tvář třeba na obličej urostlého dřevorubce s posledním trendy lakem na vlasy, anebo i na něco horšího. Záleží pouze na vašem vkusu, míře odhodlání a aktuální úrovni prokrastinace.

Microsoft se v každém případě chlubí, že jeho Face Swap používá pokročilé technologie, které původní i novou tvář správně geometricky namapují a sladí i barvy.

Ačkoliv je aplikace kompatibilní i se slabšími telefony, Microsoft ji nejspíše oficiálně uvolnil jen pro vybrané telefony/trhy, čili se na českých telefonech hlásí jako nekompatibilní k instalaci. Lze ji však stáhnout bokem třeba z katalogu APKMirror.

Další článek »

Diskuze
7 příspěvků
Témata článku: Microsoft, Mobility, Mobilní aplikace, Android, Zajímavosti, Bulvár a vtípky, Play Store, Vlasy, Swap, Aplikace, Prokrastinace, Dřevo, Selfie, Telefon, Tvář, Český telefon, Poslední trend, Odhodlání, Pokročilá technologie, APK, Svět
Sdílet článek
Další mobilní weby