x

Microsoft: velký update pro Windows vydáme každý březen a září

21.  4.  2017 | Stanislav Janů | 39

Pravidelné velké updaty systému slíbil Microsoft dlouho před příchodem samotných Windows 10, nicméně v posledním blogpostu upřesňuje přesný plán. Podle něj budou velké aktualizace uživatelům doručovány dvakrát ročně vždy ve stejné měsíce.

Novinky ve Windows 10 Creators Update. Jsou to drobnosti, ale užitečné (galerie) Novinky ve Windows 10 Creators Update. Jsou to drobnosti, ale užitečné (galerie)

Zatámco Anniversary Update dorazil minulý rok v srpnu a Creators Update nyní v dubnu, od letošního podzimu najede na Microsoft na pravidelný půlroční režim. Ten začne dalším velkým updatem v září a následná aktualizace bude připravena na březen. Právě tyto měsíce se tak stanou updatovacími.

Nainstalovali jsme Windows 10 Creators Update. Co přináší nového? Nainstalovali jsme Windows 10 Creators Update. Co přináší nového?

Microsoft rovněž upřesnil dobu standardní podpory, kterou bude nabízet pro všechny velké verze – podobně jako doposud to bude 18 měsíců. Zároveň ale bude k dispozici rozšířená podpora, která pro Windows 10 zaručí bezpečnostní updaty minimálně do roku 2025.

Další článek »

Diskuze
39 příspěvků
Témata článku: Microsoft, Windows, Windows 10, Operační systémy, Bezpečnost, Creators Update, Anniversary Update, Aktualizace, Měsíc, Rozšířená podpora, Plán, Září, Velký update, Velká aktualizace, Minulý rok, Přesný plán, Standardní podpora, Update, Bezpečnostní update, Březen, Stejný měsíc
Sdílet článek
Další mobilní weby