x

Kingdome Come – recenze, mapa a další informace

13.  2.  2018 | Vojtěch Malý | 11

Kingdome Come: Deliverance je unikátní hra z prostředí českého středověku. Zjistěte si všechny informace o této celosvětově úspěšné hře českých tvůrců.

Kingdome Come: Deliverance je hrou, která se vyvíjela dlouhé roky za přihlížení početné celosvětové komunity. Ta na vývoj také přispěla prostřednictvím Kickstarteru, hra si ale vyžádala peněz mnohem více. Je to totiž velkolepé dílo s globálními ambicemi a po svém uvedení 13. února se hra stala nejprodávanějším titulem na Steamu.

Hra Kingdom Come: Deliverance zaujme svým ojedinělým pojetím žánru RPG. Odehrává se totiž v době středověku, která je vykreslena co nejvíce realisticky. Zažitým standardem žánru RPG se přitom stal motiv fantasy světů, mágů, draků a nadpřirozených schopností. Kingdom Come je úplně jiný zážitek, tvůrci se snaží co nejvěrněji držet reality, a to až s maniakální posedlostí detaily.

Recenzi, informace o mapě a další podrobnosti o hře najdete na našem herním webu Doupě.cz:

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze) Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie Mapa Kingdom Come: Deliverance je krásným příkladem středověké historie

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Hra má našlápnuto na velký úspěch po celém světě, ale v Česku přijímána s obzvlášť velkým nadšením a očekáváním. Za jejím vznikem totiž stojí Daniel Vávra, spoluautor legendární Mafie a Mafie II, a navíc je hra inspirovaná českou historií. Odehrává se v 15. století, kdy je České království uvrženo do období temna a chaosu po smrti Karla IV.

2464cb2a-0ea0-453e-b020-568c600ba508
Žebříček nejprodávanějších her na Steamu z 13. února 2018. Na vrcholu je s cenou 49,99 eur Kingdom Come: Deliverance

Další článek »

Diskuze
11 příspěvků
Témata článku: Steam, Kickstarter, Zajímavosti, Hry, Český tvůrce, Euro, RPG, Herní web, Deliverance, Recenze, Kingdom Come, Dlouhý rok, Velký úspěch, Fantasy svět, Česká historie, Zažitý standard, Velké nadšení, Daniel Vávra, Celý svět, Úspěšná hra, Globální ambice, Hra, Mapa, Nejprodávanější hra, Česká republika
Sdílet článek
Další mobilní weby