Hra o trůny online: Jak sledovat seriál legálně s českými titulky

19.  7.  2017 | David Polesný | 75

Nová řada oblíbeného seriálu Hra o trůny opět zvedla vlnu zájmu o tento seriál a jeho název vévodí žebříčkům vyhledávačů na internetu. Seriál se tradičně šíří různými cestami díky nelegálnímu sdílení, ale je vhodné připomenout, že tento můžete sledovat hned při jeho premiéře i s českými titulky legálně.

Co vás čeká v 7. řadě Hry o trůny:

Seriál je z produkce HBO, které u nás provozuje službu HBO Go. Díky ní si můžete pouštět kdykoli jakékoli filmy a seriály z nabídky, a to v aplikacích na webu, v telefonu a pochopitelně v televizích. Hra o trůny je v nabídce také, a to včetně nových dílů s českými titulky.

101453713 Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
HBO Go v prohlížeči. Najdete zde nejnovější sérii oblíbeného seriálu, ale můžete se vracet i ke starším. K dispozici jsou české titulky.

Registrace do HBO Go bohužel není úplně volná, je vázaná na poskytovatele běžného vysílání HBO, kteří provedou účtování služby. V nabídce posktovatelů jsou ovšem nejen kabelkovky, ale i internetoví provideři. A kdo by v seznamu svého poskytovatele internetu či televize nenašel, ten se může zaregistrovat u služby Sledovanitv.cz, která umožňuje sledování televize přes internet a na službu HBO Go má dokonce samostatný speciální tarif. Vyjde na 250 Kč měsíčně.

881867510 6399836
Službu HBO Go si můžete registrovat přes poskytovatele kabelovky či internetu, nebo přes službu SledovaniTV

Postup je zdánlivě složitější, ale ve finále jde jen o dvě velmi rychlé a jednoduché registrace. Stačí je udělat jednou a myslím, že v součtu nezaberou více než opisování captchy a dohledávání správných titulků při stahování z nelegálních zdrojů... Nejprve se zaregistrujete na SledovaniTV.cz, koupíte si balíček HBO Go a pak už se přihlásíte na HBO Go a můžete seriál sledovat na webu, v mobilu či televizi.

Jak funguje HBO Go (oficiální video):

Pokud je to možné, cenově dostupné a ne nijak komplikované, rozhodně doporučujeme sledovat audiovizuální tvorbu z legálních zdrojů. Sice je u nás samotné stahování seriálů a filmů odkudkoli právně akceptovatelné, ale je třeba si uvědomit, že vystavení filmů na Ulož.to apod. legální není. Pokud vám to není proti srsti, tady je pár tipů:

9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály 9 nejlepších českých webů, kde lze stáhnout filmy a seriály

Aktualizováno: V souvislosti s Hrou o trůny přišlo se zajímavou akcí také O2. Nabízí možnost zhlédnutí prvního dílu sedmé řady komukoli zdarma, pouze výměnou za telefonní číslo. Dá se očekávat, že vám na něj vzápětí dorazí nabídka s možností dokoupení služby O2 TV, v rámci které je nabídka HBO a Hra o trůny dostupná pochopitelně také.

Stojí za připomenutí, že O2 TV se dnes dá objednat i na libovolné internetové přípojky, nejen od O2, a že se dá objednat pouze samotná služba pro možnost sledování na webu, tabletu či v mobilu, když nechcete klasicky i krabičku k televizi. Služba vyjde na 499 Kč měsíčně (O2 TV M + Kino), v ceně je služba HBO Go a možnost sledování televizních 82 kanálů online.

Další článek »

Diskuze
75 příspěvků
Témata článku: Internet, Hudba, filmy, seriály, HBO GO, Nelegální zdroj, Nový díl, Nelegální sdílení, Pár tipů, Hra o trůny, Legální zdroj, Oblíbený seriál, Titulky, Poskytovatel, Oficiální video, Běžné vysílání, Správné titulky, Titul, Nová řada, Nejnovější série, Internetový provider, HBO, Seriál, První díl
Sdílet článek
Další mobilní weby