x

HBO GO si konečně můžete koupit i bez operátora. A první měsíc je zdarma

14.  11.  2017 | Jakub Čížek | 17

HBO v Česku konečně spustilo svoji webovou službu GO bez potřeby registrace skrze některého z operátorů. To znamená, že stačí navštívit adresu hbogo.cz, vytvořit účet a zadat údaje o platební kartě.

Apple utratí miliardu dolarů na tvorbu vlastního obsahu, chce více konkurovat Netflixu, Amazonu, HBO a dalším Apple utratí miliardu dolarů na tvorbu vlastního obsahu, chce více konkurovat Netflixu, Amazonu, HBO a dalším

Měsíční paušál přijde na 199 korun a první měsíc dostanete zdarma. To znamená, že si HBO GO si můžete vyzkoušet zdarma, a když nebude vyhovovat, před následujícím zúčtováním předplatné zrušit.

HBO GO v prohlížeči:

Za dvě stovky získáte přístup do archivu HBO se všemi seriály z jeho produkce a filmovou nabídkou, která se průběžně obměňuje a to až z pěti různých zařízení (prohlížečů, mobilů, tabletů). Obsah je k dispozici povětšinou v původním i české znění. Je na vás, jestli budete na film či seriál koukat v angličtině s českými titulky, anebo s dabingem.

Podívejte se na podmínky služby přímého předplatného HBO GO

Pořady jsou zpravidla ve vysokém rozlišení, kvalita se nicméně upravuje podle vaší linky. Naskočení HD tedy může pár sekund trvat. Proto se nezalekněte kvality ve videoukázce výše – redakční konektivita má bohužel své limity.

Podívejte se na FAQ pro HBO GO

HBO GO je k dispozici přímo v prohlížeči (podporované jsou všechny nejpoužívanější), anebo v mobilní aplikaci HBO GO pro Android a iOS. Pozor, v duplicitní aplikaci HBO GO Czech se k účtu bez operátora nepřihlásíte a společnost ji brzy ukončí.

V každém případě se jedná o čerstvou novinku, kterou HBO aktuální spouští nejen v Česku, ale také na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku.

Srovnání s Netflixem

Videoslužba Netflix – www.netflix.cz – nabízí také zkušební měsíc zdarma. Potom si můžete vybrat mezi třemi tarify:

  • Basic: 7,99 eur měsíčně (204 Kč) – bez HD, pouze 1 zařízení, na kterém lze sledovat současně
  • Standard: 9,99 eur (255 Kč) – HD, 2 zařízení
  • Premium: 11,99 eur (307 Kč) – Ultra HD, 4 zařízení
557875414 359174916 633236504
Takto vypadá Netflix v prohlížeči

Další článek »

Diskuze
17 příspěvků
Témata článku: Web, Internet, Hudba, filmy, seriály, Android, Mobilní aplikace, Netflix, Televize, IPTV, HBO GO, Slovensko, Sledování, První měsíc, Česká republika, Měsíční paušál, Čerstvá novinka, Prohlížeč, Platební karta, Rumunsko, Operátor, Maďarsko, Původní znění, Předplatné, Filmová nabídka, HBO, Vysoké rozlišení
Sdílet článek
Další mobilní weby