x

Google Allo umí vytvořit samolepky do chatu podle vašich fotek

14.  5.  2017 | Daniel Pánek | 5

Pokud rádi sypete do chatu všemožné smajlíky, nálepky a gify, pak zbystřete. Komunikační aplikace Google Allo nyní nabízí možnost vytvořit celou sadu kreslených samolepek s vaší vlastní vizáží.

Google přidává funkce do komunikátorů Allo a Duo. Naučí se telefonovat a posílat soubory Google přidává funkce do komunikátorů Allo a Duo. Naučí se telefonovat a posílat soubory

Za tímto účelem spolupracoval Google se společností Machine Perception, která vytvořila algoritmus, jenž umí rozpoznat detaily vašeho obličeje a ze selfie fotografie vytvoří vaši kreslenou tvář. Google tvrdí, že existují doslova miliardy kombinací a výsledek si můžete takřka libovolně upravit. Jakmile budete spokojeni, samolepky s vaší osobou v rozličných situacích se nahrají do konverzace a vy je můžete posílat jako klasické doplňky do textu.

Selfie-sticker-screens.jpg
Nudí vás klasické samolepky? Google Allo udělá kreslenou verzi přímo vás!

Je to rozhodně příjemné zpestření a zatraceně velká škoda, že tuto vychytávku nelze přehodit na Facebook či do SMS editoru. Nové samolepky jsou už nyní k mání na Androidu a v brzké době dorazí i na iOS.

Další článek »

Diskuze
5 příspěvků
Témata článku: Google, Facebook, Sociální sítě, Mobility, Mobilní aplikace, Android, Chat, iOS, Google Allo a Duo, Brzká doba, GIF, Fotka, Selfie, Samolepka, Fireball, Komunikační aplikace, Google Allo a Duo, Celá sada, Příjemné zpestření, Google+, Velká škoda, SMS
Sdílet článek
Další mobilní weby