Gmail změní vzhled! Podívejte se, co u něj Google chystá

12.  4.  2018 | Jakub Čížek | 41

Vzhled desktopové verze Gmailu se prakticky nezměnil a na některé pasáže jeho designéři nesáhli prakticky od chvíle, kdy jej Google před více než deseti lety uvedl na scénu. Brzy by se to však mohlo změnit, Google totiž začal rozesílat správcům předplatného G Suite informaci o chystané verzi nové podoby Gmailu, která se bude týkat i klasické verze na doméně @gmail.com.

a26624dc-7783-4850-b7a6-70eec67fb971
Něco se chystá

Nový desktopový webový pošťák by měl být „fresh“ a „clean“ a měl by být lépe propojený s dalšími službami – zejména kalendářem. V Gmailu by měly zároveň přibýt některé funkce, které známe z jeho zjednodušené nadstavby Inbox – třeba odložením, kdy se konkrétní zpráva znovu připomene třeba až za pár dnů.

Úpravy designu se nebudou týkat pouze Gmailu, Google totiž zároveň před pár dny oznámil, že zapracuje i na designu prohlížeče Chrome. Ten by měl dostat více kulatých prvků z aktualizovaného Material Designu.

Lidé zbytečně riskují: Dvoufázové přihlašování používá méně než 10 % uživatelů Gmailu Lidé zbytečně riskují: Dvoufázové přihlašování používá méně než 10 % uživatelů Gmailu

Další článek »

Diskuze
41 příspěvků
Témata článku: Google, Web, Seznam Email, Chrome, Gmail, G Suite, Material Design, E-mail, Česká pošta, Nová podoba, Chystaná verze, Verze, Desktopová verze, Klasická verze, Fresh, Inbox
Sdílet článek
Další mobilní weby