x

Facebook spojuje Stories s Messenger Day a přidává hromadné příběhy v událostech a skupinách

14.  11.  2017 | Vladislav Kluska | 2

Facebook ve svém tažením proti Snapchatu nepolevuje, ale některé jeho pokusy nejsou úspěšné. Zatímco na Instagramu se Stories (Příběhy) uchytily a jsou používanější než celý Snapchat, o ty na Facebooku a Messengeru téměř nikdo ani pohledem nezavadil. Nyní je proto firma spojuje dohromady a přidává několik funkcí navíc.

Když nyní přidáte v jedné z těchto dvou aplikací fotografii jako Stories, objeví se i v druhé. Facebook tak doufá, že se služba více prosadí.

Snapu leží na skladě stovky tisíc neprodaných brýlí Spectacles. Nikdo je nechce Snapu leží na skladě stovky tisíc neprodaných brýlí Spectacles. Nikdo je nechce

S tím souvisí i představení novinky, kdy bude v rámci skupin a událostí dostupné společné vytváření příběhu. Budou se do něj moci zapojit všichni členové komunity. Administrátoři zde budou mít podobné možnosti jako při práci s běžnými příspěvky.

Facebook se snaží zasáhnout i rozvojové trhy a tak Stories neminou ani uživatele odlehčené verze Facebook Lite. Zatím ale není známé datum spuštění.

Facebook Stories jsou nově i pro skupiny a události:

Další článek »

Diskuze
2 příspěvky
Témata článku: Facebook, Sociální sítě, Snapchat, Instagram, Facebook Messenger, Instant Messaging, Chat, Komunikace, Představení novinky, Rozvojový trh, Známé datum, Příběh, Skupina, Podobná možnost, Běžný příspěvek, Události, Stories, Odlehčená verze
Sdílet článek
Další mobilní weby