Chudák umělá inteligence. Bude se muset podívat na všechna videa z PornHubu

12.  10.  2017 | Jakub Čížek | 14

Současné strojové učení je velmi dobré především v analýze grafických dat, a tak bylo jen otázkou času, kdy se na GitHubu objeví neuronová síť Miles Deep pro automatický střih erotických videí.

Nejbizarnější virus pro Android? Falešný Avast obalený falešným PornHubem, za který zaplatíte 100 dolarů Nejbizarnější virus pro Android? Falešný Avast obalený falešným PornHubem, za který zaplatíte 100 dolarů

Nyní ze stejného důvodu zaregistroval A.I. i největší zábavní web pro dospělé PornHub a chystá automatickou strojovou katalogizaci videí dle obsahu. Není se čemu divit, sehnat člověka, který od rána do večera sleduje všechna nahraná videa, aby je mohl správně zařadit, by bylo asi hodně úmorné – každý by velmi brzo odpadl.

561079450
Vize PornHubu v oblasti strojového učení

PornHub začne nejprve s rozpoznáváním tváří svých hvězd pro snadné dohledání a v druhém kole, až bude jeho neuronová síť dostatečně chlípná, aby se perfektně vyznala v žánru, pustí ji i do zmíněné katalogizace dle obsahu.

Podívejte se, jak PornHub oslavil deset let své existence:

Další článek »

Diskuze
14 příspěvků
Témata článku: Web, Umělá inteligence, Zajímavosti, Bulvár a vtípky, Neuronová síť, GitHub, Stejný důvod, Rozpoznávání tváří, Automatický střih, Žánr, Katalogizace, Nahrané video, Erotické video, Grafická data, Snadné dohledání, Druhý kolo, Inteligence, Chudák
Sdílet článek
Další mobilní weby