x

Apple v Itálii vybuduje impozantní Apple Store. S vodopádem a kompletně pod zemí

16.  5.  2017 | Stanislav Janů | 5

Apple otevře v italském Miláně nový Apple Store, který zaujme především designem a také svými dispozicemi. Vše podstatné totiž bude ukryto pod úrovní okolního náměstí Svobody (Piazza del Liberty). Kromě stromů venku i v interiéru potom bude hlavní atrakcí vodopád, který bude lemovat vstup do podzemního obchodu.

7 nejúchvatnějších obchodů Applu, které stojí za návštěvu 7 nejúchvatnějších obchodů Applu, které stojí za návštěvu

Do hlavního prostoru Apple Store povedou schody, které budou součástí velké fontány, jež bude tvořit dva vodopády po obou stranách schodiště. Kromě toho bude samozřejmě dostupný také výtah. K fontáně se vstupem se navíc bude svažovat amfiteátr pokrývající velkou část náměstí.

Tak tohle jsme nečekali, do Windows Store zamíří iTunes Tak tohle jsme nečekali, do Windows Store zamíří iTunes

Apple při návrhu pracoval s architektonickou společností Foster and Partners, která se rovněž podílela na návrzích nového hlavního sídla Apple Park. Interiér bude rovněž upraven a vybaven tak, aby se v něm mohly pořádat konference a přednášky v rámci nedávno představeného programu Today at Apple. Ten má nabídnout bezplatné workshopy a prezentace na kreativní témata z oborů jako je fotografování, videoediting, tvorba hudby, programování nebo třeba umělecký design.

Další článek »

Diskuze
5 příspěvků
Témata článku: Apple, Technologie, IT, Sto, New York, Apple Park, Svoboda, Velká část, USA Today, Představený program, Itálie, Central, Tvorba hudby, Grand Central Terminal, Grand, Schody, York, Side, Upper West Side, Milán, Apple Store, Pudong, Atrakce, West, Hlavní prostor
Sdílet článek
Další mobilní weby