x

Apple možná připravuje iPad Pro v další velikosti, odhalí se příští měsíc

13.  5.  2017 | Daniel Pánek | 26
Apple možná připravuje iPad Pro v další velikosti, odhalí se příští měsíc

Máme tu další únik, o kterém informuje web 9to5Mac a tentokrát se týká nového iPadu. Apple totiž s velkou pravděpodobností chystá nový iPad Pro s 10,5" displejem, můžeme-li věřit výrobci krytů Urban Armor Gear. Byl vy to nový rozměr zapadající mezi současný 9,7" a 12,9" model a teoreticky by mohl v budoucnu oba nahradit.

Apple zřejmě rozšíří True Tone displej z iPadu Pro i na své další výrobky Apple zřejmě rozšíří True Tone displej z iPadu Pro i na své další výrobky

Urban Armor Gear podle připravovaných dodávek chystá novou AUG Metropolis fólii pro 10,5" iPad Pro, která se začne prodávat od června letošního roku. Tedy společně s novým zařízením.

ipad-10-5-uag-skus.jpg
Uniklý seznam připravovaných produktů poukazuje na nový iPad Pro

Existuje tak slušná šance, že se novinka odhalí na blížící se výstavě WWDC, která startuje 5. června. V současné době bohužel můžeme považovat tuto informaci za pouhou spekulaci, vypadá to ale dostatečně věrohodně na to, abychom se začali těšit.

Další článek »

Diskuze
26 příspěvků
Témata článku: Hardware, Apple, Tablety, iPad, Spekulace, Letošní rok, Metropolis, Urban, Armor, Velikost, Velká pravděpodobnost, WWDC, Nový iPad, Současná doba, Apple M, Příští měsíc, iPad Pro, Gear, Připravovaný produkt, Pouhá spekulace, Nový únik, Nové zařízení, Červen
Sdílet článek
Další mobilní weby