x

6 nejlepších nástrojů pro měření času stráveného u počítače

13.  2.  2018 | Vladislav Kluska | 19

  • Sledování stráveného času vám pomůže s lepší organizací dne
  • Pomohou, když potřebujete určit čas strávený nad jednotlivými projekty
  • Některé zvládnou automaticky sledovat otevřené webové stránky a aplikace

Toggl

Toggl je jeden z nejznámějších a nejpoužívanějších nástrojů na měření času stráveného nad jednotlivými činnostmi. Pracuje na principu manuálního zadávání úkolů. Na začátku práce pouze vepíšete název činnosti a přiřadíte ji ke konkrétnímu projektu. K němu můžete přiřadit i hodinovou sazbu. Po startu měření běží stopky tak dlouho, dokud je opět nevypnete. Případně můžete uplynulou dobu zadat ručně. Toggl tedy nenabízí žádné automatické sledování – pouze ruční měření.

Toggl_Moment1.jpg
Toggl je jedna z nejpoužívanějších služeb. Má webové rozhraní i mobilní aplikace.

Finální reporty se potom mohou vztahovat k danému projektu, pracovnímu týdnu nebo klientovi. Zároveň lze používat Toggl v týmu a získat tím přehled o činnosti kolegů.

V základu je Toggl zdarma, nicméně k dispozici je verze Starter za 9 dolarů měsíčně, která přináší další funkce a statistiky. Nejdražší je verze Enterprise za 49 dolarů za měsíc.

Další článek »

Diskuze
19 příspěvků
Témata článku: Software, Microsoft, Google, Apple, Windows, Nejlepší programy, Mobilní aplikace, Tipy, GitHub, Sledování, Ruční měření, Otevřená aplikace, Automatická analýza, Nejdelší doba, Určitá doba, Webový prohlížeč, Aplikace, Běžná aplikace, Hodinová sazba, Webová administrace, Toggl, Webová aplikace, Sociální síť, Plánovací kalendář, Osobní použití
Sdílet článek
Další mobilní weby