x

12 tipů pro Mapy.cz: Používejte je jako profík

26.  10.  2016 | Jakub Čížek | 28

  • Věděli jste, že Mapy.cz skrývají katalog rekordů a kuriozit?
  • Znáte pokročilé mapové API pro vývojáře?
  • Víte, že Mapy.cz vědí, kolik stojí benzín?

12 tipů pro Mapy.cz: Používejte je jako profík

Mapy.cz od Seznamu patří k těm nejoblíbenějším webovým nástrojům na zdejším internetu. Už dávno neplatí, že se jedná o chudého příbuzného map od Googlu – spíše naopak.

Mapy.cz v posledních letech nabídly všechny moderní funkce včetně 3D modelu měst a panoramatických snímků, jízdních řádů a ke všemu se mohou pochlubit detailní turistickou mapou, která je opravdovým unikátem, globální konkurenční služby – ať už Google, nebo Microsoft, totiž nic takového nemají.

209459975 985713321 64863853 863707684
Mapy.cz nabízejí všechny moderní funkce včetně 3D modelu větších měst, panoramatické snímky, jízdní řády a detailní turistické mapy.

Pojďme se podívat na některé speciality a skryté funkce map, které nejsou na první pohled tak patrné. Znáte nějaké další? Dejte nám i ostatním vědět v diskuzi pod článkem.

Jdeme na to!

Další článek »

Diskuze
28 příspěvků
Témata článku: Seznam.cz, Web, Mapy.cz, Mapy, Tipy, Cyklistika, Přetažení, Detailní snímek, Libovolné místo, Letecká mapa, Data, Kámen, Mapa, Runkeeper, Orient, Čerpací stanice, Dolní okraj, Trasa, File, Různé zdroje, Čerstvý pohled, Celé území, Detailní pohled, Libovolný bod, Letecký snímek
Sdílet článek
Další mobilní weby