Problém s GPU

Ahoj všischniVčera jsem do pc dal použitou Gfx msi n420gPo reinstalovani systemu jsem nainstalovat ovladac a při instalaci ovladace zhlasla obrazovka , nechal jsem to tak 15 minut restaroval pc a nanebehne obraz pouze při nacitani biosu . Nevi někdo co s tím muže byt ? Diky za odpověď

Odpovědi na otázku

Vadná grafika. Vyhodit a koupit novou. ☻

Pri vymene grafickej karty, neni potreba prienstalovat OS.Staci odobrat ovladace starej grafiky, vypnut pocitac, vymenit kartu a nainstalovat nove ovladace."použitou Gfx msi n420g " asi ju niekto vyradil ako vadnu.Pozor ovladac musi byt na danu kartu a na dany OS vcetne 32 / 64-bit.

Ovladače se mi naistalovaly , restartoval jsem PC system nabehne ale pri zapnuti Hry se pocitac restartuje Dx i Physx mam naistalovany

"Ovladače se mi naistalovaly" - chybaMicrosoft neni vyrobca Tvojej grafiky.Pri Instalcie Windows sa instaluju LEN genericke ovladace, aby vobec mohla prebehnut instalacia.Nasypanie suborov z instalacneho media, neni kompletna instalacia OS.Treba dokoncit instalaciu.Ako prve sa instaluje chipset (podpora zakladnej dosky) a vyzaduje sa restart.Bez podpory zakladnej dosky, nemoze OS komunikovat cez (nepodporovanu zbernicu) s grafikou.Ovladace Grafickej karty sa stahuju z webu vyrobcu karty.Microsoft asi neni vyrobca Tvojej grafiky, tak Ti tam nasral genericke ovladace.Ale tie su len na spustenie instalacie."Po reinstalovani systemu jsem nainstalovat ovladac"95% zaparenych si mysli, ze staci naistalovat len ovladac grarifiky.Ked bez podpory zakladnej dosky (chipset), a při instalaci ovladace zhlasla obrazovka, tak system jednoducho nedokaze komunikovat s grafikou.Ale to je normalne, urcity instalcny proces je nevyhnutny.Skus normalnu instalaciu systemu, podla pravidiel, ktore si najdes na webe.

Mam originálni win 7 .Naistaloval jsem os tak jak se má a Graficka karta se ve správci zařízení jeví jako Základní graficky adaptér .Stahl jsem ovladače ze stranek výrobce naistaloval a právě při instalaci těch ovladaču se obrazovka vypnula a dále nic .Mám základní Desku Asus Mr32MVP což je celkem zastaralá deska.Při naběhu se ukaže logo Windows a při naběhu se pc Restaruje a takhle to jede stále Dokola .Mám zkusit přehrát Bios ? nebo jak to vyřešit teda

Ovladač na Chipset na stránkách výrobce na Win 7 64 není

Je mi to luto, ale to (Asus Mr32MVP) je vykopavka z minuleho tisicrocia.Posledny ovladac na chipset AMD 580X CrossFire Chipset+ATI™ SB600 (mimochodom dost exoticky) je je z roku 2006 na WinXP a 32-bit"Mám zkusit přehrát Bios ?" - najnovsi BIOS je 2010/05/21 a podporuje novsie CPU ale nie novsi Windows, zbytocny risk, ktory Ti nic nepinesie.Viem, ze nie kazde ditko je synom milionara, ale ako pisem hore "je vykopavka z minuleho tisicrocia" a moc stym neurobis.Mozes experimentovat s alternativnymi ovladacmi, ale uspech bude, ze to nakopnes, urcite nie ze to bude nejaka O.K. masina.