Nízká citlivost mikrofonů

Dobrý den řeším problém s mikrofony, při nastavení mikrofonu na max jsem sotva slyšet používám aktuálně renkforce CU-4 problém se objevil po přechodu z Windows 7 na 10.

Odpovědi na otázku

To se všechno jedná o USB-mikrofony? Jediná možnost: ve Windows 10 jsou jiné, nevhodné ovladače.

auna 900 a CU-4 jsou usb ale i když zapnu mikrofon na sluchátkách dám 100% a boost o 20 decibelů tak to není žádná hitparáda deska je http://www.gigabyte.pk/Motherboard/GA-X99-Gaming...

Už to bylo řečeno - důvodem jsou NEVHODNÉ OVLADAČE. Sežeň a nainstaluj originální ovladače pro tvůj HW a OS (pokud tedy vůbec existují).Jinak máš dvě možnosti:1. Zvyknout si na současný stav, smířit se.2. Návrat k předchozímu OS (pro který existují ovladače).Je to na tobě, čemu dáš přednost, nám je to celkem fuk...

Ok ještě se zeptám jestli by tohle fungovalo https://kytary.cz/focusrite-scarlett-2i2-st... nebo by nastal stejný problém?

Vše závisí na tom, zda existují ovladače na desítky (origo, od výrobce). Protože jinak se ti tam nainstalují generické od MS se kterými to bude sice "nějak fungovat" ale - zbytek už znáš...------------Takže ano, stejný případ.

Mluvit víc nahlas a přiblížit mikrofon k tlamičce.