Nenacte se Grafika

Zdravim , mam grafickou kartu Nvidia GeForce 210 512mb a funguje v poradku tedy fungovala... mel jsem windows 10 32bit a ted jsem nainstaloval windows 7 64bit Home Premium ale grafika se nenacte takze jedu na integrovane... tak kdyby mi nekdo pomohl byl bych moc rad dekuju :)

Odpovědi na otázku

A nainstaloval jsi pro tu grafiku správné ovladače?

Jestli není nakonec lepší zůstat na int. grafice a tuhle z PC vyndat.

A co máš za integrovanou grafiku, že musíš používat ten výstup na monitor? GT 210 je tak mizerná "grafika", že jen málokterá IGP je horší (leda něco z doby 775).

Mam zakladni desku s patici 775 a ovladace nejdou nainstalovat protoze se grafika nenacte...

A vystup na monitor pouzivam pres grafiku ale jedu na integrovane a kdyz to zapojim do zakladni desky tak nenaskoci obraz

Nenaskočí, protože máte tu 210 pořád zapojenou ve slotu, že?

Je to PC nebo notebook? Konfigurace?Nějak pořád nechápu váš problém. K čemu tu mrdku grafiku potřebujete? Stejně nemá výkon na nic co by nezvládla i integrovaná (i když u 775 je stará). Z důvodu podpory nových formátů videa to také nebude, na to je 210 také stará jak Metuzalém. Tak k čemu to nutně chcete??