» Poradna » Web a internet

Instagram

ahoj, můžete mi prosím někdo poradit s instagramem? .. včera mi ho zablokovali s tím, že jsem porušila pravidla. Ale já žádný neporušila. Nic jsem neudělala. Odvolala jsem se přes ten jejich slavný formulář. Poslala jim na zpět svojí fotku s tím vygenerovaným číslem napsaným na papíře a nic. Žádná reakce, odpověď. Nechci přijít o svůj účet. Nemáte s tím někdo zkušenosti co mám dělat a jak ho získat zpět prosím?

Odpovědi na otázku

jo včera večer. Koukala jsem na videa co zveřejnili přátelé a najednou mě to odhlásilo. Tak jsem se chtěla přihlásit a napsala mi to, že můj účet byl zablokován pro porušení pravidel. což vůbec nechápu. Tohle jsem četla, mě přišel od nich jen ten email s tím, že se mám vyfotit s tím vygenerovaným číslem a poslat jim to. A od té doby už vůbec nic. Žádná reakce. Tak nevím jestli mám zkusit třeba znovu ten odvolávací formulář celý vyplnit nebo jen čekat

Tak to jsi tenhle tyden druha, ktere se stalo to same. Precti si diskusi u toho dotazu, na ktery jsem odkazal.

četla jsem si to, udělala jsem to samé jako slečna. Napsala na na papír to číslo, které mi přišlo emailem od nich, vyfotila se s tím a poslala. Ale žádná odpověď už mi od nich nepřišla jako té slečně. Psala jsem jim i další email, ale také nic. Žádná reakce. Tak nevím jestli jim slečna odpovídala stále na ten samý email nebo i třeba vyplňovala znova ten formulář, jestli to mám zkusit nebo jen čekat co se bude dít. :(

Ahoj můj žák co vůbec nevidí tak mě sledoval na instagramu a když jsem viděla to srdíčko od něj na mou fotku a pak jsem další den viděla odebráno ze sledování jak to???