Herní pc sestava

Dobrý denJsem si na 99% jistý, že všechny komponenty do sebe půjdou, nicméně bych to rád ještě zkonzultoval s někým před objednáním z czc a dalších stránek...sestava stojí 25k s naprosto vším, ssd, sluchátka, repráky, klávesnice, myš atd...https://www.czc.cz/180157,161089,92474,14569... - toto objednávám přes czcdále monitor https://www.mall.cz/lcd-monitory/samsung-s24f... zdroj https://www.exasoft.cz/zdroj-zalman-zm600-gsii-6... procesor http://mamevsechno.cz/procesory/777-cpu-intel-c... a win10 http://www.vyhodny-software.cz/windows-10/windows-10-home/tuto sestavu ladím už několik dní a nemyslím si že najdu do 25k naprosto se vším výrazně lepší, pouze bych jak už sem psal nahoře potřeboval poradit, zda-li do sebe vše opravdu půjde a jestli mi nechybí nějaký kabel na propojení nebo něco podobného, popřípadě bych ocenil názor na tuto sestavu děkuji

Odpovědi na otázku

A smím znát důvod, proč to neobjednáte prostě jenom přes czc? Jinak určitě ne zdron od Zalmana, raději Seasonic nebo Corsair (CX/RMx). Potom vezni MSI B250M MORTAR, je lépe vybavená a dostaneš k ní tu myš zdarma

pouze přes czc to neobjednávám kvůli ceně,windows stojí na stránkách výhodný software o 1000 méně a ani to není OEM verze a procesor také stojí o nějaké 2000 méně než na czc , zdroj tedy vyměním za Corsair VS550, 550W a nikde jsem se nedočetl, zda tu myš opravdu dostanu, nicméně recenzenti píší že ano, tak jsem tu motherboard vyměnil

??? jakou motherboard? VS řada od Corsaru je sice lepší než Zalman, ale pořád je to v bláta do louže.Ram to chce 2400MHz. Asi bych našel i další věci kde vybrat jinak.Windows ještě chápu, byť si o tom myslím své, a raději bych těch 500Kč navíc dal za oem licenci. Měl bych jistotu, že to je 100% legál.Procesor dejme tomu,....Proč ale ten zbytek kupujete jinde, když to prodávají i na CZC za prakticky stejné peníze nechápu.

někdo zde psal koment a poté ho smazal kde mi doporučoval motherboard MSI B250M MORTAR - Intel B250monitor sice stojí stejně, ale na Mall jsou k tomu smartwatch, no neberte hodinky zadarmo v hodnotě 600... ten zdroj jsem našel na czc takže ten nic, a procesor je na tamtěch stránkách o dost levněji, za tu cenu bych měl na czc i5 6400 což je dost hrůza

Když vezmu kolik utratíte na poštovném, tak si ty hodinky můžete koupit i tak. Nebo to oběháte pěšky na pobočkách?

na pobočkách

To jsem byl já,ale komentář opravdu nemazal...

a které další věci byste vybral jinak? potřebuji ale v stejné ceně, určitě ne větší

Vzhledem k ceně OS se stejně nejedná o novou licenci, ale o přeprodej nevyužitých licencí a na to je to sakra drahé. To si kup spíš tohle z Aukra: http://aukro.cz/windows-10-professional-o... jedná se o podobný přeprodej, jen to stojí necelé dvě stovky.

smím se zeptat o nějaký bližší vysvětlení? moc se v OS nevyznám, bude ten windows v pořádku fungovat jako ten za 3000? nebo v čem je háček? resp. bral byste windows odsud nebo koupil za plnou cenu od ověřeného prodejce?

Já jsem si na Aukru taky kupoval Win 10 Pro, klidně vám pošlu i prodejce. Taky jsem měl na začátku obavy ale na druhý den ráno jsem měl Win 10 a aktivace bez problému hned na první pokus.

ok, poprosil bych o odkaz, vážně se nejedná o fake verzi která v sobě bude mít nějaké nedostatky nebo tak? bude podporovat vše co originální win 10?

1. Kde je zdroj? Zalman jednak žádné zdroje nevyrábí a nálepky lepí na poněkud divné výrobky.2. HW i SW je lépe kupovat v normálních krámech a ne v pochybných kvelbech!Periferie nebudu raději hodnotit, zjevně hvězdičky hrály svoji roli. Avšak výběr obskurní Erosvolveo pseudoskříně je úchylnost! Odsávací 80×80 mm ventilátor byl v "módě" před dvaceti lety, kdy tepelné vyzařování bylo jednak nižší, jednak se na hlučnost tehdy moc nekoukalo. O kvalitě použitého materiálu si nedělám iluze. Základ toto: https://www.czc.cz/coolermaster-force-500-ce... - jeden ventilátor je v balení, odpadají jak 80 × 80 ventilátor, tak to druhé blikající cosi.Dále, v tom kouzelném frcu je CPU BEZ chladiče. Nejsem si jist, zda: "Nechci slevu zadarmo!" (Š a G) je opravdu to pravé ořechové: https://www.czc.cz/intel-core-i5-7500/204096... Operační systém se kupuje někde jinde, než na šedém trhu (černé je to potom pro kupce). Toto: https://www.czc.cz/microsoft-windows-10-home... si pořídí normální jedinec toužící po redmondském os.

https://www.czc.cz/180157,161089,92474,20038... a co takhle? ještě něco jinak? poradíte mi prosím nějaké "lepší komponenty" za stejnou cenu? ten windows je opravdu drahý na czc takže ho koupím jinde

Osobně bych ušetřil na HDD a koupil pouze 240GB SSD. HDD jde koupit vždy. Tak jak to máte nyní jsem s tím plus/mínus počítal i já:https://www.czc.cz/180157,161089,92474,16448... Takto to je na CZC všechno a je to za 25300Kč (tedy jen s i5 7400). Periferie jsem neřešil. Jen jsem tam hodil jinou myš, byť ta bloody není špatná. Chtěl jsem srazit cenu.Pokud chcete koupit jinde tu i5 7500 jako oem, tak vám nebudu bránit, ale počítejte s tím, že tam nebude chladič. Takže by jste musel koupit ještě ten. A je to trochu problematické, co se záruky týče, ale vadný procesor je celkem vzácnost.Co se win týče, je to vaše věc. Nemám na to vyhraněný názor. Nicméně mě to přijde jako ti týpci, co to prodávají na aukru za 100Kč. Když už originál, tak originál. Žádnou jakousi přeprodanou licenci.

Ta klavesnice je vazne odpad, neco s 3KRO bych za herni neoznacil ani nahodou.

myslím si že 120GB SSD bude stačit a rád bych tam i to HDD... jde spíš o to, že jste se všichni schodli na tom, že klávesnice, shlucátka a repráky jsou na hovno a já teď netuším jaký vybrat za přijatelnou cenu, procesor vezmu i5 7400, jen jsem se chtěl zeptat na tu bednu? mam do ní opravdu jít?

Corsair VS nebrat! Pokud Corsair, tak buď CX nebo mnohem lépe RMx.

Taky bych raději vzal tu MSI B250M Mortar desku...

Hlavne bych vzal normalni sdroj, VS bych neriskoval. Jestli neco v podobne cene, tak treba https://www.czc.cz/seasonic-ss-400et-f3-400w... a ano, k sestave bude vic nez dostatecny.Periferie - jedine, co za neco stoji, je mys. Ostatni jsou kramy - misto klavesnice s tvarem nejake herni kupte treba i nejaky stejne kvalitni kram za 150 v Tescu. Chrastitka nahradte starym kazetakem z vetnamske trznice a na parodii sluchatek se vykaslete uplne.Kdyz jsme u toho, je mechanika nutna? Ja pro ni vyuziti mam, ale pro vetsinu lidi je to naprosta zbytecnost. Usetrene kacky hodit treba na https://www.czc.cz/msi-b250m-mortar-intel-b2... .

na mortar desku si lidi hodně stěžují, ohledně nějakých driverů, bojím se aby s tím nebyly problémy...mechanika se nejspíš využije, nikdy nevíš kdy se bude hodit, hodil jsem tam tu mortar desku, je k ní i bloody myš takže ušetřím pár stovek

bude stačit ta RAMka 8GB na hry jako battlefield, gta V, overwatch, WoT atd? jen se ptám zda mám časem dokoupit a případně kolik GB, momentálně nemám peníze na větší ramku

Obecně dnes už platí, že pokud je to na hry, je třeba 16GB RAM, 8 je minimum. Jako i s 8 to ještě jde, ale už to není, co bývalo, třeba GTA V si to v klidu vezme celé.

Bože co to je za šílený bastl ? Od kdy se vybírají komponenty podle toho co k tomu dostanu ?! Takhle se to má dělat plantážníku ! https://www.czc.cz/67154,209975,210758,18592... Za cenu NETAKTOVACÍHO Intelu tam máš TAKTOVACÍ AMD. Nemluvě o tom že intel je jen čtyřjádro, ale AMD umí simulovat osmijádro (má HT). Novou grafiku Zdroj s desetiletou zárukou Skříň osvědčenou a dokonce s oknem Myš a klávesnici značkové Windows PŘENOSNÉ a LEGÁLNÍ Se ještě poraď tady na fóru, ale nemyslím že by se nějak závratně dalo ještě ušetřit, aby to nebyl šmejd.

aha tak mi na takovou sestavu dej peníze, já se tady snažím ušetřit každou korun protože prostě na víc nemám momentálně a ty mi tady cpeš AMD za takový prachy... počítač za 25k šmejd nebude to mi věř, chci poradit s herním počítačem do 25k a ne něčím takhle drahým

Bez peněz do hospody nelez!

Za 25tis složí slušnou sestavu. Buď na Intelu i5 7400 (7500), viz. nahoře, nebo na AMD R5 1400 (1500x), což se také nechá do těch peněz stáhnout.Jde spíše o to nevyhazovat zbytečně za kraviny. Ono to je 200kč k 200kč a pak je najednou třeba 1000Kč pryč. Být tazatelem, tak se vyprdnu na nějaké bonusy (stejně to jsou levné šmejdy) a řeším hlavní část HW. K tomu monitor, Win a sluchátka a to je všechno. Žádnou mechaniku a kraviny okolo. Vyhodím HDD, atd... Jen to nejnutnější. Zbytek totiž snadno koupím kdykoli později!!!Ve výsledku to bude lepší PC.Za Intel něco takového:https://www.czc.cz/164484,204469,194681,1937... Za AMD něco takového:https://www.czc.cz/164484,194681,193792,1852... Berte jen jako nástřel. Je to sice trochu více než 25tis, ale už je tam RX 470, která je výrazně výkonnější (oproti GTX 1050ti) a využije Freesync, protože ho monitor podporuje.

Tak jsi buď $ocka nebo idiot... Ta sestava je 1000krat lepší než ta tvoje splacanina. Prostě si počkej na další měsíc až ti tatínek zase pošle kapesný.

Nemáš prachy ? Kup si konzoli. Vyjde tě levněji a nebudeš zklamaný že něco nejede.Jinak to AMD stojí ÚPLNĚ stejně jako Intel. 5199Kč ale jde taktovat a má HT.Kuk: https://www.czc.cz/amd-ryzen-5-1400/209976/p... Ryzen 1600 https://www.czc.cz/intel-core-i5-7400/204097... Intel 7400Nevím proč se vztekáš. Je hezké že si šetříš, ale právě že si šetříš, tak přece nenacpeš peníze do nekvalitních a nevýkonných komponent.Hnusné skříně, špatného zdroje, periferii které stojí za starou belu a dorazíš to grafikou která sotva rozhýbe současné hry. Ty chceš sestavu která ti vydrží a bude na ni běhat všechno plynule, ne ? Takže máš dvě šance - buď si koupit konzoli - a ušetřit víc než polovičku částky - nebo došetřit na lepší komponenty. A třeba u GTA five mám na vlastní kůži ověřeno že 8GB je hraničních. (vytížení 89% procent RAM) takže to sem tam cukne, sem tam drhne zvuk. Mohu ti tedy poradit jen: Vzít lepší skříň - jinak se to bude vařit. Lepší grafiku než tohodle šneka co ani neumí pořádně rozběhat hry ve FULL HD. LEPŠÍ ZDROJ - to prostě neokecáš, jinak ti taky udělá pic prsk a nazdar. (A Corsair RM je pro herní počítač takové minimum...) GTX1050 NENÍ HERNÍ Karta.

https://www.czc.cz/161089,92474,200384,19154... já nepředpokládám že to bude herní mašina, ta grafika doufám bude stačit, chci objektivní názor na tenhle košík, jestli to je za tu cenu PŘIJATELNÉ na GTA V atd... nepotřebuju rozjet všechny hry na nejvyšší detaily, RAMku dokoupím co nejdřív dalších 8GB, na lepší grafiku nemám peníze a pro mě je za tu cenu dobrá i když to možná není nejlepší grafika ... jako jo, máš pravdu že nemám šetřit na komponentech... ale jinak to nejde takže opomeňme všechno okolo toho a něco s konzolemi a prosím názor na košík, do amd a grafik od nich se mi moc nechce... prostě jestli je tam něco vyloženě hroznýho co dosere celej komp a případnou alternativu, děkuji

grafika by se dala vyměnit za tuhle...https://www.czc.cz/asus-radeon-rx-470-rog-st... těch 1000Kč bych do toho ještě navíc vrazil... půjde grafika od amd k tomu procesoru a základní desce od pro intel?

Hele - proč to vlastně řešíš samostudiem, když tu jsou doporučené sestavy od lidí co tomu rozumí ? Hele: http://forum.zive.cz/viewtopic.phpKoukni na tu za 19 a 25. Asi tak :) Já myslím že KineCzek a spol ti poradí nejlíp.

https://www.czc.cz/161089,75477,204097,20457... a co takto? přemýšlel jsem nad rx480 ale použitou nechci a pak je tam rozdíl asi 1000Kč a to už ne...až grafika nebude zvládat opravdu nic tak koupím lepší, grafika chce ÚDAJNĚ 500W (v parametrech to nemají vůbec napsané)... proto mám ty dva zdroje a prosím jaký teda vzít, jestli stačí ten 450W nebo to uvaří pc... klávesnice a sluchátek si prosím nevšímat, HDD mám doma 1,5 TB externí tak jsem se rozhodl pro ssd 240 GB, je ta sestava dobrá? rád bych kompenenty zítra odpoledne objednal a už od vybírání měl klid

Tahle sestava už ujde, ale máte v košíku 2 zdroje! A pokud chcete ještě kvalitnější zdroj (neříkám, že CX je špatný, naopak), pak můžete CX 550 vyměnit za RM550x.

beru výkonnější zdroj 550W,mělo by to stačit, na rmx nejsou peníze :D sem rád že tohle už se líbí :)jen jsem četl poměrně dost negativních recenzí na grafiku a sestavení "zdarma" u czc ohledně špatné kabeláže atd, tak se trochu bojím

To dementní ":D" je vyjádřením "momentální" úrovně?Pro podivení, na tohle naprosto s přehledem postačí tento: https://www.czc.cz/seasonic-ssp-350gt-350w/1... zdroj, který má pouze záměrně omezení v kabeláži. Pokud šetřit, pak naprosto dostačující je tento: https://www.czc.cz/seasonic-ssr-430st-t3-430... zdroj, případně dostupný: https://www.czc.cz/seasonic-s12ii-430-430w/6...

vy mi chcete říct, že pro grafiku co chce 500W bude stačit min jo? tomu se mi moc nechce věřit...

Ta grafika 500W nepotřebuje ani náhodou a odpověď na neotázku je: "ANO!"

OBJEDNANÁ SESTAVA vypadá takto https://ctrlv.cz/JVpR ( je to přes prinstscreen jelikož už jsem to objednal a objednávky nelze sdílet jako košíky) monitor - https://www.mall.cz/lcd-monitory/samsung-s24f... win 10 koupím originální krabicovku, všem děkuji za názory a vybrání grafiky, RAMky, bedny, vlastně skoro všecho, ale hlavně zdroje

PS: nechávám si to sestavit přes CZC a ostatní zapojení následně doma a nainstalování OS a driverů udělá náš známý, který tomu rozumí

Ak GK papá do 75W, stačí akýkoľvek kvalitný 350W zdroj. Doporučený zdroj je overkill kvôli šuntotom. Alias GK + cca 140W CPU (vychádzam z max., nie z G1840T) a vieš koľko to spapá na 12V vetve. A ak zdroj toľko dá, je jedno koľko W má. Sú aj 600W zdroje, ktoré nemajú ani 6PIN a teda k nemu nedáš ani GTX 950

Je to gtx 1050 Ti a rozjwde s ní v podstatě všechno i na vyšší nastavení.