HDD se nezobrazí v biosu ani ve správě disků

Zdravím Poprosil bych o radu a to takovou, že počítač, který by sestavený u CZC.CZ má zapojený SSD a HDD. Při objednávce jsem přidal poznámku ať mi nainstalují win 10 na SSD, to udělali, ale ve správě disků ani v biosu není vidět HDD. Ve skříni je zapojení viz. goo.gl/NFm8W5. V biosu se moc nevyznám, a tak se chci zeptat, jestli se s tímto problémem někdo nesetkal. Pokud by někdo věděl, jak tento problém vyřešit, budu moc rád za radu. Děkuji předem za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Nevidím napájení HDD, možná tam nevede ani datový kabel, to z obrázku není jasné.

A co je ten konektor vedle SATA? Nevíte?

Na disku je vedle SATA napájecí konektor.

Pozri vo Windows Tento počítač - Spravovať - Nástroje na správu - Vytvoriť a formátovať oblasti na pevnom disku. Pošli obrázok, čo tam máš.

Nyní nemám počítač k dispozici, je to počítač příbuzných, ale není tam už jsem se tam díval, je tam pouze SSD a HDD tam není, dokonce jak u jsem psal není v biosu.