x

Co a jak přesně napsat do výpovědi na internet Metronetu

Zpět na hlavní stránku poradny

Jitka, 21. 4. 2017 13:25

Prosím, poradí mi někdo, co a jak napsat výpověď Metronetu? Nechci napsat nějaký kiks,aby dávala výpověď smysl. Download a upload vůbec nesouhlasí s tím, co máme ve smlouvě. Již jsme tam psali a volali,stále,že technici již vše vyřešili,ale pořád to nejde tak, jak by mělo.Děkuju za radu.

ciqa, 21. 4. 2017, 13:32

aké rýchlosti máte napísané, aké dosahujete v testoch a aká je uvedená agregácia?

Odpovědět

JackBrno, 21. 4. 2017, 13:43

Nechci ti brát iluze, ale pokud nemáte nějaký profi tarif s garantovanou NESDÍLENOU rychlostí, tak máš smůlu, není to důvodem k předčasnému ukončení smlouvy. Když si pořádně přečteš podmínky připojení, které si platíš, tak tam jistě najdeš něco jako "agregace", což znamená, že se o tu rychlost dělíš s několika dalšími lidmi. Ta udaná rychlost je vlastně jen horní strop, jak nejrychleji to může jet, když ti ostatní zrovna nestahují.

Odpovědět

Nargon, 21. 4. 2017, 13:51

https://www.dtest.cz/clan ... a kliknout na "interaktivní formulář".
Samozřejmě že si musíš podle původní smlouvy dohledat informace. Jako je číslo smlouvy, nebo bod jejich všeobecných podmínek kde se píše o tom ukončení, nebo i to jak je dlouhá výpovědní lhůta apod.

Odpovědět

Mysel_1, 21. 4. 2017, 14:21

No bohate staci napsat ze k dnesnimu dni vypovidate smlouvu cislo to a to.
Pak pobezi standardni vypovedni lhuta podle smlouvy a hotovo. Zadnou vedu v tom nehledejte.
Pokud chcete jine reseni, musite si ho v ramci reklamace kvality sluzby dojednat. Pokud ovsem bude ta reklamace uznana, coz neni podle zatim dodanych informaci prilis pravdepodobne (viz ostatne smlouva a v ni uvedene parametry a informace o tom, ktere jsou ve skutecnosti garantovane).

Odpovědět

Další mobilní weby